bhaga (bhaga) wrote,
bhaga
bhaga

Что-то новое в жизни


Сам я по образованию филолог. Индоевропейская группа языков мне близка.

Но когда начал впервые в жизни читать текст на украинском языке, сначала стыдливо посмеивался. Мол, что за порнография?..

Допустим, вот тут:

http://sasha2002.livejournal.com/79171.html (к писавшему "порнография" не относится).

Потом поймал себя на мысли, что мне проще читать итальянский или испанский, и понимать там что-то, не зная этих языков. А украинский "я" и понимать-то отказываюсь. Хотя и понимаю.

Да и как такое не понять:
Джон Кехо – відомий канадський письменник, філантроп і тренер у сфері особистого зростання, – людина, яка добре знає те, чому навчає. Джон Кехо зробив себе сам, з нуля, причому, досить незвичним способом.

Спочатку Джон Кехо пішов в ліси канадської провінції Британська Колумбія і перебувал там протягом трьох років, харчуючись виключно тим, що знаходив довкола. За цей час Джон Кехо зміцнів і довів, що здатен вижити в будь-яких умовах, але це не було його ціллю. В усамітненні Джон Кехо медитував, шукав одкровення в навколишній природі, аналізував. Завдання Джона Кехо полягало у тому, щоб вивчати роботу мозку і можливості повноцінного використання потенціалу подалі від міської суєти та соціальних шаблонів. В 1978 році Джон Кехо повернувся до цивілізованого життя і запропонував свою програму саморозвитку. Вже у 1980 році лекції, які читав Джон Кехо, користувались великим успіхом. І це не дивно! Людина сильного духу і рідкісного розуму, з сильними акторськими даними, Джон Кехо являється потужним мотиватором і чарівним способом впливає на слухачів, у яких під впливом Кехо з'являється внутрішня впевненість, а потім і сила перевернути свій світ і почати жити спочатку.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments